تاریخچه

صنایع گازی پرستلی با تجربه کاری بیست و پنج ساله خود در زمینه تولید گازهای اکسیژن و نیتروژن مایع در سال 1392 احداث و به بهره برداری رسیده است . این گروه با تأمین بخشی از نیازهای صنایع دارویی ،شرکت های مواد غذایی ، شرکت های ریخته گری ،برش لیزر، کابل سازی ، صنایع شیمیایی و بیمارستانها گامی کوچک در جهت خودکفایی کشور عزیزمان ایران برداشته است .

نیتروژن مایع

همکاری و مشارکت

نیتروژن مایع

کار گروهی

نیتروژن مایع

همدلی و همراهی

درباره پرستلی

صنایع گازی پرستلی در حال حاضر تولید کننده اکسیژن مایع و نیز نیتروژن مایع ( تولید کننده ازت مایع ) می باشد و با تکیه بر دانش فنی و ناوگان حمل و نقل خود نیاز بخشهای مختلف صنعت ودرمان را در نیمه شمالی و میانی کشور تامین می نماید . صنایع گازی پرستلی با تجربه 25 ساله خود در زمینه تولید اکسیژن و نیتروژن مایع با خلوص مورد نیاز برای مصارف طبی و صنعتی تا به امروز پاسخگوی نیازهای مشتریان بوده است . با توجه به این موضوع که اکسیژن و نیتروژن چه بصورت گاز و چه بصورت اکسیژن مایع و نیتروژن مایع کاربردهای بسیار گسترده ای در صنایع مادر کشور و صنایع پزشکی دارد ، شعار خود را " تامین بموقع " قرار داده است تا با پایبندی به آن نقش خود را در خدمت رسانی به مشتریان بخش دولتی و خصوصی به نحو احسن ایفا نماید .

درباره پرستلی
OUR INDUSTRIAL EXPERTS

مدیران ارشد سازمان

00

00

00

00

00

00

تنفس همواره مترادف با زندگی بوده است. بدن انسان برای ادامه حیات به اکسیژن وابسته است. در شرایطی که بدن ما می تواند در برابر انواع مختلف آسیب و جراحت مقاومت کند، با کمبود مواد غذایی مبارزه کند و شرایط سخت خارجی را تاب بیاورد اما بدون توانایی تنفس تنها طی چند لحظه سرنوشتی جز مرگ در انتظار ما نخواهد بود.

اکسیژن مایع

موقعیت پرستلی

ایران - کرج - شهرک صنعتی بهارستان
چهارراه اول نبش گلستان یکم

موقعیت پرستلی
اکسیژن مایع

ساعت کاری فروش

شنبه تا چهارشنبه (8.00-17.00)

پنجشنبه (8.00-12.00)

اکسیژن مایع

آدرس ایمیل

info@priestley.ir

ایمیل شرکت